آیت‌الله محمدی ری‌شهری : در سال‌های پایانی جنگ، طرح ویژه‌ای توسط وزارت اطلاعات در مواجهه با آمریکا به سران قوا پیشنهاد شد و در جلسه‌ای به تصویب رسید، ولی برای رعایت احتیاط اینجانب در تاریخ بیست و ششم خردادماه سال 67 (26/03/67) طرح یاد شده را برای حضرت امام خمینی (ره) فرستادم تا اگر رهنمودی درباره آن دارند، بفرمایند.

رهنمودهای امام راحل در مواجهه با آمریکا فراموش نشدنی است

وزیر اسبق اطلاعات ادامه داد: چند روز بعد 30 خرداد ماه سال 67 (30/03/1367) مرحوم حاج احمدآقا پاسخ حضرت امام را چنین منعکس کردند: « در جریان بحث رابطه آمریکا چند مساله باید کاملا روشن شود. یک باید همیشه در دل همه دست‌اندرکاران به‌ویژه شما که مسئولیت این کار را به عهده گرفته‌اید بغض و کینه آمریکا محفوظ باشد چرا که آن‌ها و سایر ابرقدرت‌ها و قدرت‌ها به تنها چیزی که فکر می‌کنند، نابودی اسلام و قرآن و انقلاب اسلامی است. دو توجه کنید که آن‌ها در زمینه‌های مختلف دارای سابقه می‌باشند یک‌مرتبه کار به‌جایی نرسد که متوجه شوید آن‌ها شما را فریب داده‌اند.

وی افزود: نکته سوم این بود که به صورتی حرکت کنید که در هر لحظه که تصمیم داشتید توان بازگو کردن مسئله را صادقانه برای مردم داشته باشید و چهارم کسانی را که دنبال این گونه ماموریت‌ها می‌فرستید دارای ظرفیت‌های لازم باشند که خدای ناکرده، عکس آن چه را که می‌خواهید، حاصل نگردد[ شنبه 13 مهر 1392 ] [ 05:46 ب.ظ ] [ محسن جوهری ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic